Stick Fight: Shadow Warrior

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 224,5 MB
  • Version 1.02
  • Dil Türkçe
  • Firma Oğuz Tecimer
Çöp adamların dünyasında heyecan verici bir mobil oyun deneyimi yaşamak isterseniz bu muhteşem oyunda yer alabilirsiniz.

Stick Fight: Shadow Warrior mobil oyunu milyonlarca kişi tarafından tercih edilen kaliteli oyun görselleri ile oyuncuları doyurmayı başaran güçlü bir mobil oyundur. IOS  işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ve tabletinize oyunumuzu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

10 milyondan fazla indirme sayısına sahip olan oyun serileri harika yeni eklemelerle oyunculara aksiyon dolu bir macera yaşatmak için geri dönüyor. Gölge savaşçısı unvanına layık olmak için eski ve yeni düşmanlarına karşı savaşan genç bir çöp adam olarak oynayın. Kazandığınız kemerleri ile cesaretinizi kanıtlamak için yolculuğunuz sırasında görevlerinizi tamamlayın ve denetleyicileri dövün.

Endişelenmeyin, sadece yumruklarına güvenmek zorunda değilsin; başarıya giden yolda size yardım etmek için silah ve zırh dolu bir cephanelik var. Performansınızı güçlendirerek kara kuşak unvanını elde edebilirsiniz. Bu sayede düşmanlarınızı daha kolay haklayabilir ve skor tablosunda adınızı birinciliğe çıkartabilirsiniz. 

Sizde Stick Fight: Shadow Warrior mobil oyununa ücret ödemeden sahip olun, çöp adamı kontrol edin, engelleri aşın ve kazanan kişi olma yolunda adım adım yükselin.

Stick Fight: Shadow Warrior indir
DİĞER SÜRÜMLER