Stick Fight: Shadow Warrior

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41 MB
  • Version 1.09
  • Dil Türkçe
  • Firma Homecooked
Stick Fight: Shadow Warrior, çöp adam teması üzerine kurulu olan heyecan verici bir mobil oyundur.

Muhteşem bir görsel şölen yaşamak isterseniz Stick Fight: Shadow Warrior mobil oyununa başlamalısınız. Kolay oyun kontrolleri ve başarılı oyun sahnelerinin sahibi olan Stick Fight: Shadow Warrior aksiyon oyununda her an aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. Oyunu oynamak isterseniz Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Her hangi bir oyun içi satın alım işlemi olmadan tüm ögelerden faydalanabilir, oyunun seyrini değiştirecek hamleler ile ilerleyebilirsiniz. Oyunda yönlendirmeniz gereken oyun karakteri çöp adamdır. Bir çok mobil oyunda baş karakter olarak kullanılan çöp adam bu sefer de sizlere macera dolu anlar yaşatacaktır. 

Oyunda başarı ile sonuçlandırmanız gereken bir çok göreviniz bulunuyor. Her bir görevi başarılı bir şekilde tamamlamalısınız. Özel silahlarınızı kullanarak, yeni tasarım oyun görsellerinin tadını çıkartın. Sürükleyici bir hikaye üzerine kurulu olan Stick Fight: Shadow Warrior mobil oyununda görsel efektler çizgisini bozmadan hazırlanmıştır. 

Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Stick Fight: Shadow Warrior oyununda sizde ücret ödemeden yer alabilir ve bu kıyasıya mücadelenin başarı ile sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Stick Fight: Shadow Warrior indir
DİĞER SÜRÜMLER